[UA] Ukrainian company - Українська спільнота UA

Rozum

New endo
Joined
Sep 9, 2021
Messages
0
#1
Всім привіт. Я не зміг знайти українські спільноти у Starbase, тому вирішив створити компанію UA. Запрошую україномовних гравців, що бажають приєднатися. Залишайте заявки на вступ у цьому топіку (у заявці обов'язково вказуйте свій ігровий нік). Поступово по мірі зростання спільноти будемо організовувати різнонаправлені вильоти (копка астероїдів у поясі Еоса та у поясах супутників, приземлення на супутники, PvP-бої з флотами інших компаній або піратів, набіги на ні в чому не винних копачів поза безпечною зоною і т.д.). Після додавання відповідних фіч у гру зможемо будувати великі бази у космосі та на поверхні супутників, копати шахти углиб супутників, будувати капітальні кораблі, на яких можна буде штурмувати станції інших гравців або подорожувати навіть в офлайні. Чим більше нас буде, тим цікавіше буде грати.

Правила спільноти сформуємо пізніше, але зі свого боку я:
1) буду радий вилітати на копку у безпечній зони та поза нею
2) приєднаюся до PvP вильотів
3) допоможу порадою, наскільки зможу (на момент створення спільноти маю 400 годин гри у early access, у closed alpha не грав)
3) готовий допомагати у побудові кораблів з нуля (вже маю трохи досвіду і кілька власних креслень)
4) поділюся кресленнями власних кораблів:
- Camel (Верблюд) - середній копач (120 ящиків) з одним лазером, навігацією ISAN (1 передавач) та системою уникнення зіткнень (напів-автопілот)
- Pidvoda (Підвода) - великий копач (480 ящиків) з двома лазерами, навігацією ISAN (4 передавачі) та системою уникнення зіткнень (напів-автопілот)
- Kanyuk (Канюк) - невеликий бойовий корабель з 4-ма стаціонарними кулеметами, навігацією ISAN (4 передавачі) та непоганою бронею
- Viz (Віз) - корабель-тягач, на який можна прикручувати куби руди або модулі збитих кораблів, має систему уникнення зіткнень (напів-автопілот)

Якщо вам було б цікаво пограти разом - залишайте заявки тут.
 
Last edited:
Top